Biz Kimiz

Perde sektöründe yılların deneyimini ve tecrübesini geleceğin tasarımlarıyla birleştiren bir firmayız.

Merhaba,
Mopesi
Modern Perde Sistemleri

Bizi Takibedin

MOPESİ

Modern Perde Sistemleri

Firmamız; sahne mekaniği, motorlu ve manuel perde sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Konusunda her türlü uygulamayı yapabilen deneyimli ve güvenilir kadrosuyla uzun yıllardır hizmet veren MOPESİ; her türlü özel tasarım sahne mekaniği ve perde sistemlerini imal etmektedir. Firmamız söz konusu sistemlerin yanı sıra; stüdyo, sahne ve salon akustiği konularında da danışmanlık, tasarım, projelendirme, imalat ve montaj hizmeti vermektedir.

Perde ve Perde Sistemleri;

MOPESİ olarak; perde sistemleri konusunda her türlü cam için perde çözümü sağlamayı amaçlarken, teknolojik gelişimleri de işimizle bütünleştirmeyi hedeflemekteyiz. Bu amaçla değerli müşterilerimize manuel ve bilgisayar kontrollü, motorlu ve akıllı evler için elektronik perde sistemleri sunmakta olup, aynı zamanda otel, ofis ve ev perdelerini kendi atölyelerimizde uygulamakta ve yerinde montaj hizmeti vermekteyiz.

Sahne Mekaniği;

Bir gösteri anında bütün izleyicilerin dikkati, sahneyi kullanan sanatçının üzerindedir. Sahnedeki sanatçının sanatını icra etmesini sağlayan sistem ise sofitadaki teknik donanımdır. MOPESİ olarak, sahnede ihtiyaç duyulabilecek her türlü donanımı en sağlıklı ve verimli şekilde üretmekteyiz.

Bu güne kadar pek çok sahne ve çok amaçlı salon yapmış olan firmamız, sizlerle deneyim ve birikimini paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.

İpek kadar hafif, perde kadar şık ve jaluzi perde kadar da kullanışlı olan Mopesi Motorlu ve Manuel Perde Sistemleri; pencereleriniz ve kapılarınız içinçift renk uyumlu ürünler sunar. Yumuşak ince kumaşları yatay gölgelik işleviyle birleştiren yumuşak ince ve hafif pencere gölgelikleri, dışarıdangörülmeyi engelleyen pencere uygulamaları sağlar. Işık ve gizlilik imkanını bir arada sunan bir hava yaratan Mopesi Silhoutte, her zaman istediğiniz görüntüyü ayağınıza getirir.

MOTORLU TENTE SİSTEMLERİ

Mopesi katlanır tente sistemleri; güçlü gövde ve ray yapısı ile yazın güneşten koruduğu gibi rüzgarlı ve yağmurlu havalarda da kullanılabilir. İstenildiğinde özel yan kapatma sistemleri (cam balkon, şeffaf stor, vb.) ile kış mevsiminde size özel bir kış bahçesi havası verir. Opsiyonel olarak ledli aydınlatma seçenekleri ile…

0 +
den fazla Proje
0 +
den fazla Mutlu Müşteri

Detaya Dikkat

Stor Perde bir mekanda en önemli detaydır.

Bir mekanda stor perde mekanda kullanılan objelere yön veren en büyük unsurdur. Doğru yerde doğru perde mekanda geçireceğiniz zamanı etkiler. Üretkenliğinizi, mutluluğunuzu ve huzurunuzu bu objelerle güzelleştirebilirsiniz. Doğru tercihle hayatınıza dokunun….

mopesi-stro-perde-07
mopesi-stor-perde-08
mopesi-stor-perde-09